odi et amo je slovenski rapidfire rpg forum brez word counta in brez cenzure. dogajanje je postavljeno v renesančno italijo in se centrira na šestih velikih družinah. trenutno na forum sprejemamo samo canon like. za morebitno pomoč in vprašanja se obrnite na administratorko rose.




januar 1520, 10 - 17°C


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dobrodošli na odi et amo! piše se leto 1520. mestne države so razdrobljene med seboj, še vedno pod idejnim vodstvom svetega rimskega prestola in papeža leona X. sklepajo in razdirajo se politične naveze, več stoletne zamere obljubljajo nove vojne in v vsem tem kaosu vztrajno cveti italijanska renesansa. življenje še nikoli ni bilo tako sočno.















none as of yet





osnovna ideja foruma odi et amo je nastala v sodelovanju z almo in klavdijo. forumska grafika, skin, zasnova, pravila in canon lista so delo rose. posebna zahvala gre reckless iz ptb, brez katere bi kode tega foruma zares zgledale porazno. tisočkrat hvala!




Share
 

 , you're giving me such sweet nothing

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 07:55


francesca c. tressantti,
impulsive, confident, sassy, intelligent, sweet, twisted
, you're giving me such sweet nothing Tumblrmodel4pmtd1qf7tkpo
ta naravnost čudovita gospodičnica tukaj je francesca tressantti, osebna spletična najmlajše gospodične fonte, za katero bi bila pripravljena storiti vse. kot najstarejša hči pijanca in poceni kurbe je bila najprej prodana za služkinjo corneliini materi in bila poleg tega hkrati tudi deklica za vse. poleg svoje pronicljivosti in inteligence je francesca nekoliko poseben človek, ki najprej opazi ravno tiste podrobnosti, ki jih ostali ljudje ponavadi mimogrede spregledajo. njen pogled na svet je nekoliko drugačen, kar nekoliko pojasni tudi njeno popolno vdanost cornelii, za katero je mimo njene vednosti čez leta storila marsikaj. kot njena zaupnica uživa njeno zaščito, kar jo, skupaj z vsemi skrivnostmi in informacijami, ki si jih je nabrala skozi čas na gradu fontejevih, postavi na sam vrh hierarhije, ko pride do njihove služinčadi. je prevzetna, arogantna, impulzivna, temperamentna in nepremišljena, odlična igralka nagle jeze, ki večkrat laže kot govori resnico in zna na splošno biti zelo neprijetna oseba, po drugi strani pa se skozi njen odnos do njene gospodarice kaže, da zna biti tudi zvesta, iskrena ter nadvse prisrčna deklina, ki ljubi tako močno kot tudi sovraži. je zelo zabavno dekle, ki bi se znalo brez pomišljanja zaplesti v vsako, še tako nemogočo situacijo, so don't be affraid to use her for everything you can possibly imagine! :3
affiliates,
here
here
here
credits to ruby at picture to burn
Nazaj na vrh Go down
silvana castani
silvana castani
reputation : 0

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:05

    ne da se mi menjat accountov atm, i hope you don't mind. but cornelia wants an open thread with her. wherever and about whatever <3
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:14

oh ja, seveda! :3 nevem, nimam zdaj kake hude ideje, ampak za začetek lahko imata tudi, nevem, enega od sprehodov ali pa večer, ko francesca cornelii ravno krtači lase pred spranjem al karkoli že, in mata eno debato o vsem mogočih stvareh. lahko se cornelia pritožuje, ker ji oče vsiljuje snubce, karkoli, res. kaka boljša ideja pri tebi, perharps?
Nazaj na vrh Go down
silvana castani
silvana castani
reputation : 0

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:22

    ohoho, she could use her to rant! lahko da je francesca bila ravno nazaj z njenega potovanja kamorkoli pac je hotla iti, med tem pa se je zgodil tisti incident z cornelio in lorenzom (ne cem ce beres pogovore med ostalimi liki, but she got seriously pissed off at him) in ji potem cornelia, vsa vesela ker jo spet vidi pove kaj se je zgodilo *-*. that could be a fun conversation, sploh ko bi jo francesca verjetno prvic videla tako zelo besno na nekaj ;D. in potem, ker mogoce celo ve kdo je castani, ji svetuje, naj se ga izogiba, itd te reci, P: then we can see what can we complicate around.
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:32

ja, to bi bilo super. pinky začneva s tem, da dobim jaz za francesco še par povezav, potem pa splanirava nekaj drame okoli vsega skupaj, yes? :3
mimogrede, začneva kar?
Nazaj na vrh Go down
leandra de medici
leandra de medici
reputation : 19
hometown : rome
character age : 22

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:33

    yes yes! za zacetek however bi mogla pocakat, ce hoces da zacnem jaz - mam dolgove izped par tednov, tak da so mi prioriteta, you know. ampak ce lahko in mas cas zaceti - go ahead pinky 
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:37

bom jutri kje začela pa ti sporočim kje me najdeš, kkay? also, greva tam neje 400-500 besed, da bo hiteje? (:
Nazaj na vrh Go down
leandra de medici
leandra de medici
reputation : 19
hometown : rome
character age : 22

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:39

    deal viola ill try my best not to go across that ;p. sometimes it just happens Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty8/7/2013, 08:42

hah, vem kako je s tem ja, ampak saj je itak samo ena okvirna meja, so who cares really? ;P
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

, you're giving me such sweet nothing Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: , you're giving me such sweet nothing   , you're giving me such sweet nothing Empty

Nazaj na vrh Go down
 

, you're giving me such sweet nothing

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» - i'm giving up on you
» in our hearts love keeps sweet-talking to despair

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
odi et amo :: odi et amo's archives :: archives :: plot pages & wanted adds-