odi et amo je slovenski rapidfire rpg forum brez word counta in brez cenzure. dogajanje je postavljeno v renesančno italijo in se centrira na šestih velikih družinah. trenutno na forum sprejemamo samo canon like. za morebitno pomoč in vprašanja se obrnite na administratorko rose.




januar 1520, 10 - 17°C


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dobrodošli na odi et amo! piše se leto 1520. mestne države so razdrobljene med seboj, še vedno pod idejnim vodstvom svetega rimskega prestola in papeža leona X. sklepajo in razdirajo se politične naveze, več stoletne zamere obljubljajo nove vojne in v vsem tem kaosu vztrajno cveti italijanska renesansa. življenje še nikoli ni bilo tako sočno.















none as of yet





osnovna ideja foruma odi et amo je nastala v sodelovanju z almo in klavdijo. forumska grafika, skin, zasnova, pravila in canon lista so delo rose. posebna zahvala gre reckless iz ptb, brez katere bi kode tega foruma zares zgledale porazno. tisočkrat hvala!




Share
 

 forgive me, father, for i have sinned

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 07:57


forgive me, father, for i have sinned 043756e5-1c09-4fa4-b2cf-f5169ef88047_zps3618a89a
23 • rome • dukessa of bologna • engaged

love, you are more than welcome to meet the lovely gaia! deklina je pri svojih rosnih dvaindvajsetih že drugič zaročena in šušlja se, da njen prvi mož ni umrl naravne smrti, ampak so ga pokončali redni, skrbno odmerjeni odmerki strupa. zgolj še ena od ljudskih izmišljotin ali kruta resnica? na to vprašanje temnolaska vedno znova odgovori zgolj s skrivnostnim nasmeškom, ki povzroča samo še večje ugibanje. Pred poroko pri osemnajstih je bila pridna, nedolžna in predvsem nadvse vzorna deklica, danes pa je pravzaprav vse prej kot to. divje zabave s kopico družbenih izobčencev na listi povabljenih zvenijo čisto po njenem, kot tudi zapravljanje denarja, lenobno poležavanje ves ljubi dan in uživanje zaščite, ki je je kot papeževa nečakinja (beri: ena od mnogih pankrtov) uživa. kar je večini očem prikrito je, da je njena javna podoba bolj neke vrste krinka, s katero se ščiti pred svetom. njene razuzdane zabave so včasih zgolj farska, s katero odvrne pozornost od skritih sestankov mislecev in svobodnjakov, med katere se nič kaj skromno šteje tudi sama. stricu pravi, da se ukvarja z zgodovino, kar pravzaprav niti ni laž, a je resnica veliko bolj nevarna. zaradi svojega početja bi navsezadnje lahko pristala tudi na grmadi, a ji, resnici na ljubo, ni kaj dosti mar. nad svetom je namreč že davno obupala.

needed:

Nazaj na vrh Go down
leonello de medici
leonello de medici
reputation : 46
hometown : rome
character age : 30

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 08:12

i want ottavio to be one of her lovers, but i'd like him to be much more than that! <3 njegov oče je papežu nekoč rešil življenje, zato je ottavio tudi dobil ta special treatment in postal vatikanski umetnik. nič kaj čudno ne bi bilo torej, če bi se ta dva večkrat srečevala, prvič recimo pred mnogimi leti, ko bi slikal njen portret, ki ga je naročil njen ljubi očka stric - pa bi bila ona takrat, recimo, še pred svojim prvim zakonom, a pure little lady. :3 iiiin potem well, i guess they could have an affair at the time she was married or something? innn na koncu bi nekako postala krasna prijatelja, ona nekako navdih za njegove umetnine, on nekdo, ki mu lahko ona neizpodbitno zaupa. i guess da bi ji bil pripravljen vedno pomagati, tudi noditi kakšne cover stories za takrat, ko bi jih potrebovala, etc. i just see them as sort of buddies, since he did grow up in rome from quite a young age. the sex, of course, would be a great bonus. (:
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 10:02

    yes, yes, he could be the fist with whom she cheated on her husband! to bi bilo čisto perfektno, poleg tega pa lahko iz tega, če bo treba, tudi en tak zaplet dodava, ko se lahko skregata zaradi česa in ga ona obtoži, da je bil pravzaprav on kriv, da je postala taka kot je, čeprav to seveda ne bi bilo res. ampak ja, to je čisto zakon. red kaj ko bi kar začeli midve?
Nazaj na vrh Go down
leonello de medici
leonello de medici
reputation : 46
hometown : rome
character age : 30

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 10:11

waaaa, jaaa, ona ga lahko krivi za to, da se je spremenila, on pa vedno vse požre, ne samo zato, ker je ona ta po položaju veliko višja gospodična, ampak predvsem zato, ker jo predobro pozna in ker ji je vedno znova pripravljen oprostiti pretty much vse, kar mu vrže v obraz. in ja, jaz bi začela! <3 a maš kakšno idejo, v kakšno prvotno situacijo bi ju postavli? i was thinking they could meet in ostia or something, by the sea and everything.. :3 čeprav dunno, če maš kakšno drugo idejo, tud povej! (: sicer pa lahko, če želiš, jaz začnem. also, should we go rapidfire? like short-post writting? :3
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 10:18

    jaaaa! totčno to, wiu, to bo super! :3 mi je všeč ta ideja ob morju in bi
    ti bila neskončno hvaležna, če bi se ti ljubilo začeti! also, rapidfire it is. red
Nazaj na vrh Go down
leonello de medici
leonello de medici
reputation : 46
hometown : rome
character age : 30

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 10:20

coolioso! i'll start asap! (:
Nazaj na vrh Go down
leonello de medici
leonello de medici
reputation : 46
hometown : rome
character age : 30

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty10/6/2013, 10:42

double posting but whatever cause here we go, my lady! hart
Nazaj na vrh Go down
marcellina de medici
marcellina de medici
reputation : 2
hometown : rome
character age : 20

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty13/6/2013, 21:39

ne morem mimo tvoje dekline! :3
je še vedno kaj prostega za mojo lepotičko? (:
Nazaj na vrh Go down
francesca tressantti
francesca tressantti
reputation : 1
hometown : venice
character age : 18

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty13/6/2013, 22:44

seveda je! ^^ si imela mogoče že kako idejo? (:
Nazaj na vrh Go down
marcellina de medici
marcellina de medici
reputation : 2
hometown : rome
character age : 20

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty13/6/2013, 23:20

imam nekaj & dobiš pm asap :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

forgive me, father, for i have sinned Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forgive me, father, for i have sinned   forgive me, father, for i have sinned Empty

Nazaj na vrh Go down
 

forgive me, father, for i have sinned

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» don’t forget and don’t forgive

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
odi et amo :: odi et amo's archives :: archives :: plot pages & wanted adds-